українська / русский
Pocket сервер води водневої h2 water server можна купити в Україні/Росії з доставкою додому за $430 - $420 тел. +38(068)863-79-65
[додай Ctrl+D в закладки, щоб не втратити]

Вода насичена воднем, збагачена воднем


Tyler LeBaron - інститут водню

Привіт, я Тайлер ЛіБерон (Tyler LeBaron) – засновник інституту молекулярного водню. Я маю ступінь з біохімії, зараз викладаю фізіологію в університеті. Я вивчаю терапевтичний вплив водневого газу з 2009-го року. І навіть якийсь час вивчав водень в нагойскому університеті в Японії.

Чому мене так цікавить водневий газ? – Якщо вас цікавить здоров'я, довголіття, натуральні засоби лікування, фізична працездатність, то у вас є всі підстави захопитися воднем так само, як і я.

Лікувальний потенціал водню

Рівень серцево-судинних захворювань, діабету, ожиріння, неврологічних розладів вкрай високий. При біомедичному дослідженні з'ясувалося, що водневий газ має терапевтичний потенціал. Зараз проводиться багато досліджень людського організму і написано понад 300-т наукових статей про користь водню. Деякі публікуються в найпрестижніших журналах, як «Нейчер» (Nature) та «Сайнс» (Science). Позитивний вплив водню підтвердився в 80-ти різних моделях людських хвороб. Вчені захоплені тим, як він допомагає лікувати і запобігати хворобам.

Водень корисний з трьох простих причин:

1) Молекулярний водень може звертати токсичні кисневі радикали в воду. Це найменша молекула, менша, ніж кисень і вона швидко проникає в клітини і мітохондрії. Краще, ніж будь-які інші антиоксиданти.
2) Водень так само стимулює збільшення антиоксидантної складової в нашому тілі, як глутатіон і різні інші захисні ензими.
3) Водень благотворно впливає на сигнальну систему клітин, клітинний метаболізм і прояв генів, надаючи протизапальну, антиалергенну і протижирову дію.

Рух дослідників водню

Цікаві дослідження водню і водневих технологій для підтримки здоров'я ростуть по експоненті. Ми запрошуємо вас стати учасником водневого руху, підписатися і поділитися цим веб-сайтом (MolecularHydrogenInstitute.com) з вашими друзями. Cайт призначений для поширення правдивої інформації про наукові дослідження водню і водневі технології в світі. На ньому обговорюються важливі аспекти вивчення водневої молекули, і розвінчується багато псевдонаукових тверджень і маркетингових прийомів, легко дезінформуючих маси людей.

Ви помітите, що у всіх статтях вказана використана бібліографія, а не просто думка однієї людини. Приєднуйтесь до нашого водневого руху, підписавшись на безкоштовну розсилку, і будьте в курсі останніх новин в сфері водневих досліджень і технологій.

Відеоролик переведений на замовлення проекту «єВода» - інший погляд на воду групою перекладачів розвиваючих фільмів.Яндекс.Метрика