українська / русский
Pocket сервер води водневої h2 water server можна купити в Україні/Росії з доставкою додому за $430 - $420 тел. +38(068)863-79-65
[додай Ctrl+D в закладки, щоб не втратити]

Вода насичена воднем, збагачена воднем


Воднева вода (загальна інформація) - 3

Подача водню у питній воді

Після того, як були отримані ці результати, виникло питання, в якому вигляді краще всього подавати водень для вилікування конкретних захворювань або станів.

У якому вигляді краще подавати в організм водень?

Було встановлено, що найбільш ефективним способом і найбільш зручним способом є застосування води, насиченої воднем. У такому вигляді найбільш зручно подавати водень в живий організм.

Найбільш ефективний спосіб – вода насичена воднем

Проведені дослідження спонукали вчених NASA висунути гіпотезу про те, що вживання водневої води під час космічного польоту може допомогти астронавтам боротися з так званим оксидативним стресом, який виникає через космічне опромінення. Особливо протягом тривалих космічних польотів і в тих випадках, коли астронавтам доводиться виходити за межі космічного корабля. Вчені визначили, що найбільш ефективний метод впливу – це застосування водню, розчиненого у воді.

Науковці NASA визначили, що воднева вода допомагає астронавтам боротися
 з оксидативним стресом, що виникає через космічне опромінення

Виникло питання, а як отримувати цю воду?

Підбір сервера водневої води

Пройшло змагання різних апаратів з виробництва водневої води. У результаті проведеного нами відбору, нами було встановлено, що найкращим апаратом для виробництва, збагаченої воднем води, є апарат h2 water server, вироблений японською компанією Suisosum. Цей апарат кращий по цілому ряду параметрів. У ньому застосовані найпередовіші технології насичення води воднем.

Найкращим апаратом для отримання водневої води
 є h2 water server японської компанії Suisosum

Процес проходить наступним способом.

Попереднє очищення води
Вода з водопроводу або з кулера надходить в апарат і проходить попередньо через три фільтра. Перші два фільтри – вугільні, вони очищають воду від хімічних і фізичних забруднень і домішок. Третій фільтр, який зветься ультрафільтром, це фільтр мембранного типу, в якому вода очищається від бактерій і вірусів. Після цього вода в апараті подається на електролізну плату.Яндекс.Метрика