українська / русский
Pocket сервер води водневої h2 water server можна купити в Україні/Росії з доставкою додому за $430 - $420 тел. +38(068)863-79-65
[додай Ctrl+D в закладки, щоб не втратити]

Вода насичена воднем, збагачена воднем


Воднева вода (загальна інформація) - 4

Процес насичення сервером води воднем

На електролізній платі в результаті процесу електролізу відбувається поділ води на водень і кисень. Частина водню залишається розчиненим у воді. Частина водню в газоподібному вигляді подається в спеціальний накопичувач. З накопичувача водень в газоподібному вигляді перед самим розливом води надходить уже в збагачену воднем воду. Така технологія подвійного збагачення дозволяє отримати концентрацію водню, якою не може похвалитися не один інший апарат. Це одна частинка на мільйон в розчиненому вигляді і 10000 частинок в газоподібному вигляді.

Вода, оброблена h2 water server, містить 1,1 ppm водню
 – це в 4,4 рази більше, ніж в природних джерелах

Рівень кислотності pH одержуваної води

Наступною перевагою цього апарата є те, що вода, яка виробляється в ньому має pH, тобто рівень кислотності або лужності, такий же, як і наш організм, тобто нейтральний рівень pH (7 - 7.1). Рівень кислотності та лужності водневої води ідентичний показаннями pH в організмі. Це кислотність води, показник pH, який характерний для води, що міститься в нашому організмі. Тобто тут не виникає жодної проблеми із сумісністю між водою, яку ви п'єте з апарату і водою в нашому організмі.

Воднева вода в h2 water server має нейтральний показник pH

Це дуже важливий фактор, оскільки зрушення або в лужну, або в кислотну фазу вже викликає різні проблеми в організмі.

Бутель для зберігання та транспортування води

Ще одним важливим елементом є те, що компанія Суісосум винайшла спеціальний бутель, металізовану ємність для зберігання води, збагаченої воднем.

Справа в тому, що водень через свою дуже маленьку молекулу і велику швидкість її пересування легко залишає скляний або поелітіленовий посуд, проходячи через стінки цього посуду або через пробку. Якщо вам десь запропонують водневу воду в поліетиленовій тарі або в скляній пляшці, знайте, що вже через 15 хвилин після розливу води в цій ємності водню вже не буде.

Для транспортування водневої води компанією
 Suisosum розроблений спеціальний пакет

Металізовані алюмінієм ємності при спеціальній алюмінієвої пробці і зворотньому клапані, який не дозволяє при випиванні води кисню проникнути в середину бутлі. Вода, збагачена воднем з необхідною лікувальною концентрацією, може зберігатися протягом декількох діб.

Що ще важливо знати?

Рекомендований об'єм водневої води в день

За рекомендацією дієтологів, стандартна кількість води, яку вам рекомендується пити, звичайної води, становить 1,5 літра в день. Точно така ж рекомендація лікарів з використання насиченої воднем води в лікувальних цілях. Ви п'єте звичайну, чисту, хорошої якості натуральну воду, в якій немає ніяких домішок і хімічних речовин. Ви нічим не ризикуєте. А отримати ви можете дуже багато.

H2 Water Server – здоров'я і довголіття

Ви можете поліпшити власну працездатність і стан здоров'я свій, своїх рідних і близьких. Пийте водневу воду на здоров'я.Яндекс.Метрика