українська / русский
Pocket сервер води водневої h2 water server можна купити в Україні/Росії з доставкою додому за $430 - $420 тел. +38(068)863-79-65
[додай Ctrl+D в закладки, щоб не втратити]

Вода насичена воднем, збагачена воднем


Воднева вода (коротка інформація)

гідроксильний радикал

Цілий ряд людських хвороб викликають активні кисневі частинки, а найбільш шкідливі з них – гідроксил-радикали. Гідроксильний радикал не має одного електрона, тому окисляє клітини організму і речовини, які знаходяться в них, щоб отримати вільний електрон, викликаючи тим самим багато захворювань.

антиоксидант водень

Вчені всього світу стали шукати засіб – речовина антиоксидант для нейтралізації гідроксил-радикала, здатна захистити клітинні структури. Японські вчені згадали про водень, який володіє найменшою молекулою в світі і легко проникає в клітину. Водень віддає свій електрон і вибірково нейтралізує тільки гідроксил-радикал, а в результаті цієї реакції виробляє молекули чистої води.

лікування водневою водою

Результати досліджень водневої води показали потенціал одужання при багатьох захворюваннях, навіть таких серйозних, як хвороба Паркінсона і хвороба Альцгельмера, артрит і артроз, інфаркт міокарда, церебральні ураження мозку, гострий панкреатит, виразковий коліт. Так само було визначено, що вживання водневої води підвищує здатність онкологічних хворих переносити хіміо і радіо терапію. Підвищується якість життя пацієнтів.

сервер водневої води

Аналітики компанії Enhel провели дослідження і знайшли японську компанію Suisosum – апарат для отримання водневої води. Сервер водню, який використовує передові технології. А саме: в апаратах h2 water server застосовується технологія подвійного збагачення води воднем, – в газовому вигляді і в розчиненій формі. Збагачення відбувається безпосередньо перед подачею користувачеві, тому воднева вода hydrogen water server має стабільні характеристики концентрації в ній водню.

pH водневої води

У водневої води h2 water server рівень кислотності і лужності pH такий же, як в організмі людини. Сумісність виключає проблеми.

зберігання водневої води

Для поїздок розроблені спеціальні алюмінієві ємності. Вони дозволяють зберігати властивості водневої води кілька діб.

здоров'я і довголіття

H2 water server – це налаштування клітин організму в режим «здоров'я і довголіття».Яндекс.Метрика