українська / русский
Pocket сервер води водневої h2 water server можна купити в Україні/Росії з доставкою додому за $430 - $420 тел. +38(068)863-79-65
[додай Ctrl+D в закладки, щоб не втратити]

Вода насичена воднем, збагачена воднем


Вартість питної води японських товарів

На одному форумі хіміків хтось підняв тему води, насиченої воднем. Людина ніби зацікавилася воднем настільки, що задумалась, а чи не купити йому сервер збагачення води воднем за якихось 4-5 тисячі американських доларів? Ну і питає поради хіміків: цілющі властивості водненасиченої води, що це, правда чи черговий маркетинговий міф?

Підтягнувся на форум навіть сам науковий співробітник компанії Enhel – Віктор Гончар.

Інше питання, а скільки це коштує?

Справа в тому, що нарівні з Норвегією, в Японії найдорожчий спосіб життя в світі! Тобто, якщо середня зарплата в Росії, скажімо, $300 в місяць, то в Японії середня зарплата вища в 10 разів.

h2 water «Pocket» сервер

Ціна: $420 доларів США
10 років води, збагаченої воднем H2
(собівартість – 12 центів/день)

кораловий пісок

Ціна: $20 доларів США
30-ти денний курс кислотності води pH остріва Окінава (Японія)

магнієвий стрижень

Ціна: $70 доларів США
курс питної води, насиченої стрижнем
газом воднем h2

В Японії настільки все дорого, що, якщо японець вирішив пити оригінальну коралову воду компанії Marine Bio, йому півтора літра в день такої води обійдеться в 65 центів – копійки для японця, але приблизно $20 в місяць за воду для руської людини – гроші.

Теж відноситься і до магнієвого стрижня: ну не може в Японії оригінальний водневий стрижень коштувати дешевше $70, і до нашого кінцевого споживача, звичайно, такий автентичний японський стрижень дешевше ну ніяк не зможе дійти.

Якщо врахувати, що розробник портативного сервера збагачення води воднем h2 water server «Pocket» дає гарантію безвідмовної роботи сервера протягом 10 років, то в день нашій людині воднева вода обійдеться в 12 центів США. Ну добре, 5 років, адже "треба ділити все навпіл", отже – $0.24 в день.

Погодьтесь, що здоров'я і довголіття куди як важливіше покупки інших дорогих високотехнологічних пристроїв розвинених капіталістичних країн.Яндекс.Метрика