українська / русский
Pocket сервер води водневої h2 water server можна купити в Україні/Росії з доставкою додому за $430 - $420 тел. +38(068)863-79-65
[додай Ctrl+D в закладки, щоб не втратити]

Вода насичена воднем, збагачена воднем


Воднева вода (загальна інформація) - 2

Водень H2 – антиоксидант

Справа в тому, що раніше водень в організмі вважався інертним газом, так само, як і азот. Однак згадали про нього з двух причин. По-перше, тому що водень володіє найменшою молекулою у світі, і, по-друге, тому що він легко віддає свій електрон.

Водень – найкращий антиоксидант

Водень взагалі є елементом, який найбільшою мірою присутній в природі. Навіть наш організм на 70% складається з води. А сонце, наше найближче світило, на 80% складається з водню.

При цьому, після проведених успішних випробувань, виявилося, що водень вибірково нейтралізує тільки гідроксил-радикал, практично не звертаючи увагу на інші активні кисневі частинки.

Це дуже важливо, тому що інші кисневі частинки беруть участь у процесі регуляції різних реакцій, які відбуваються в організмі. Вони в принципі важливі для життєдіяльності організму та їх і не треба було б нейтралізовувати.

Молекули водню при взаємодії утворюють молекули чистої води,
 з якої на 70% складається організм людини
Випробування водню

Почалися активні випробування водню, як антиоксиданту, спочатку на клітинних культурах, потім на лабораторних тваринах, насамперед гризунах, і, тільки потім, після успішних результатів цих випробувань, перейшли до випробувань h2 на людині.

До 2009-го року було проведено 38 так званих модельних випробувань і випробувань на реальних пацієнтах.

Що таке модельне випробування? – Це моделювання на клітинній культурі або в організмі тварини реального захворювання. Потім застосування водню та отримання позитивного або негативного результату. З результатів випробувань на конкретних людях я назву наступні. Всього, як я вже сказав, було проведено 38 модельних випробувань.

Випробування на людині
На людях були проведені h2-випробування по наступних захворюваннях з гарним результатом, в окремих випадках, і до повного одужання. Це хвороба Паркінсона, артрит, артроз, стан після опромінення печінки, інфаркт міокарда, церебральні ураження мозку і деякі інші.

Водень допомагає при хворобі Паркінсона, артриті, артрозі,
 інфаркті міокарда, захворюваннях мозку

Через рік цих випробувань було вже 71. Я хотів би вам назвати деякі випробування, які були проведені на клітинних культурах і на гризунах.

Модельні випробування

Сенильна деменція, хвороба Альцгеймера, інфаркт, глобальна церебральна ішемія, пошкодження хребта, глаукома, стан при пересадці органів, радіаційні пошкодження, пошкодження нирок при хіміотерапії цисплатином, гострий панкреатит, виразковий коліт, пригнічення росту клітин карциноми язика і клітин раку легенів.

Найважливішим є той факт, що вживання водневої води підвищує здатність онкологічних хворих переносити хімію (хіміотерапію) і опромінення (радіотерапію).

Водень підвищує здатність онкологічних хворих
 переносити хіміотерапію та радіотерапію

Стан хворих при хіміотерапії та радіотерапії істотно поліпшується. Виникає можливість збільшення дозувань хіміотерапії і підвищення кількості радіації при радіотерапії. Крім того, підвищується якість життя пацієнтів.

Підсумки випробувань

Отримання позитивних результатів випробувань на людях в таких країнах, як Японія, Південна Корея, США ... почався цілий бум водневих досліджень. Кількість статей у наукових журналах про водень, кількість публікацій у наукових журналах про водень h2 щороку подвоюється.Яндекс.Метрика