українська / русский
Pocket сервер води водневої h2 water server можна купити в Україні/Росії з доставкою додому за $430 - $420 тел. +38(068)863-79-65
[додай Ctrl+D в закладки, щоб не втратити]

Вода насичена воднем, збагачена воднем


Воднева вода (загальна інформація) - 1

Тема нашої сьогоднішньої бесіди – ​​це воднева вода і апарат для її отримання.

Гідроксил-радикал (гідроксильний радикал)

З середини 50-х років минулого століття вченим відомо, що цілий ряд захворювань людського організму викликають так звані активні кисневі частинки.

Активні кисневі частки (АКЧ)

І найбільш шкідливі з них – це гідроксил-радикал (- OH). Гідроксил-радикал не має одного електрона, тому він окисляє клітини організму і речовини, які в них знаходяться, щоб отримати цей вільний електрон. Отримуючи вільний електрон, він руйнує якусь із функцій клітини.

Оксидативний стрес – коли клітини організму пошкоджуються в результаті окислення

Для того, щоб клітина нормально функціонувала, потрібно виробництво енергії, потрібна система передачі цієї енергії і потрібна система управління цим процесом. Гідроксильний радикал, взаємодіючи з окремими частинами клітини, із вмістом клітини і амінокислотами, викликає порушення кожного з цих трьох шляхів.

Найбільш шкідливою з усіх активних кисневих
 частинок є гідроксил-радикал (-OH)

Руйнування, створені гідроксил-радикалом, призводять до цілого ряду захворювань. Я назву лише частина з них: захворювання шлунково-кишкового тракту, захворювання судин, захворювання ендокринної системи, цукровий діабет, непереносимість глюкози. Це такі захворювання, як інфаркт та інсульт, захворювання кори головного мозку, запальні захворювання суглобів артрит та артроз, і цілий ряд інших.

Руйнування в клітинах, що викликаються гідроксил-радикалами,
 призводять до безлічі хвороб
Антиоксидант гідроксил-радикала

Тому, зрозуміло, що вчені всього світу стали шукати засіб для нейтралізації гідроксильних радикалів. Для того, що б знайти таку речовину, яка б виступала в якості донора, віддаючи гідроксил-радикалу свій вільний електрон і, тим самим, виступаючи буфером, захищаючи клітинні структури і весь організм в цілому.

Вчені стали шукати засіб для нейтралізації
 гідроксильних радикалів – антиоксидант

Випробовувалося дуже велика кількість різних речовин, сотні речовин випробовувалися на роль поглиначів гідроксильних радикалів. Такі речовини почали називати антиоксидантами. Оскільки гідроксил-радикал, який окисляє живу тканину, став називатися оксидантом.

Окислювач – оксидант. Антиокислювач – антиоксидант.

На жаль, природні речовини, такі як аскорбінова кислота (вітамін «Ц»), інші вітаміни, ресвератрол в червоному вині та речовини, що містяться в організмі, коензим Q10, володіють дуже великими молекулами.

Коензим Q10, вітамін «Ц», ресвератрол ... – антиоксиданти з великими молекулами

Ці молекули не в змозі проникнути всередину клітини. А гідроксил-радикал народжується всередині клітини і саме там проводить свою руйнівну роботу. Після того, як протягом приблизно 30-40 років ці випробування не привели до якого-небудь позитивного результату, вчені, насамперед японські вчені, згадали про H2 водень.Яндекс.Метрика